Naujienos

2015-12-09 Vilniuje perkeliama viešojo transporto švieslentė

Gruodžio 10 d., ketvirtadienį, bus pradedami Europos aikštės stotelėje, pakeliui link Žaliojo tilto, esančios viešojo transporto švieslentės perkėlimo darbai. Jų metu švieslentė bus perkeliama arčiau stotelės įvažos pradžios. Ją nuspręsta perkelti dėl to, kad pastačius antrą paviljoną šioje stotelėje keleiviai negali patogiai patikrinti, kaip tikruoju laiku važiuoja norimų maršrutų autobusai ir troleibusai.

Planuojama, kad švieslentės perkėlimo darbai tęsis ir savaitgalį. Tačiau nuo pirmadienio, gruodžio 14 d., naujai perkelta viešojo transporto švieslentė jau veiks. Viešojo transporto tvarkaraščius, kaip ir iki šiol, bus galima rasti stotelės paviljone esančiame stende.

 

Atsiprašome už laikinus nepatogumus!

Grįžti į naujienų sąrašą »

Naujienos

2016-07-26 Vilniaus geležinkelio stotyje – nauja susisiekimo sostinėje erdvė

Vilniaus geležinkelio stotyje atsivėrė nauja susisiekimo sostinėje erdvė – darbą pradeda naujas SĮ „Susisiekimo paslaugos“ klientų aptarnavimo centras. Jame vilniečiai ir miesto svečiai ne tik galės įsigyti viešojo transporto bilietus ar susiplanuoti savo keliones, bet ir įsigyti lengvatinius gyventojų leidimus automobiliams statyti, sumokėti vietinę rinkliavą. Daugiau...