Naujienos

2016-02-10 Keičiasi 5, 68 ir 115 maršrutų autobusų tvarkaraščiai

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad nuo 2016 m. vasario 15 d. (pirmadienio) keičiasi 5, 68 ir 115 maršrutų autobusų tvarkaraščiai.


5 Pašilaičiai–Tuskulėnų g.–Šiaurės miestelis, 68 Lazdynai–Mūrinė Vokė–Lentvaris–Grigiškės ir 115 Antakalnis–Rokantiškės–Parko g. maršrutų autobusų tvarkaraščiai koreguojami dėl šių maršrutų autobusų vėlavimų. Tikimasi, kad peržiūrėti važiavimo laikai bus kur kas tikslesni, o viešojo transporto vėlavimų gerokai sumažės.


Nauji maršrutų tvarkaraščiai interneto tinklalapyje  www.vilniustransport.lt bus paskelbti jau nuo vasario 10 d. Informacija viešojo transporto stotelėse bus keičiama nuo vasario 11 d.

Maršrutų tvarkaraščiuose – naujovė

Keičiamuose 5, 68 ir 115 maršrutų autobusų tvarkaraščiuose atsiras naujovė – švieslentė telefone. Nuo šiol maršrutų tvarkaraščiuose atsiras papildomas žymėjimas – QR kodas, kurį nuskaičius išmaniajame telefone atsiras viešojo transporto švieslentė. Joje tikruoju laiku bus atvaizduojamos visos toje stotelėje stosiančių maršrutų transporto priemonės ir jų atvykimo laikai. Tikimasi, kad ši nauja ypatybė didžiajai daliai vilniečių gerokai palengvins keliones viešuoju transportu, ypač – rytinio ir vakarinio pikų metu.

Švieslentę telefone bus galima įjungti naudojantis bet kuria QR kodų nuskaitymo mobiliąja programėle – tereikės priartinti turimo išmaniojo telefono kamerą prie QR kodo, kuris veda į viešojo transporto švieslentę m.stops.lt tinklalapyje. Šia naujove gali naudotis visų išmaniųjų telefonų naudotojai, turintys telefonus tiek su „Android“, tiek ir su „iOS“ bei „Windows Phone“ operacinėmis sistemomis. QR kodų nuskaitymo mobiliąsias programėles galima nemokamai atsisiųsti iš bet kurios mobiliųjų programėlių parduotuvės.

Pirmuosius QR kodus bus galima rasti Šiaurės miestelio, Šeškinės poliklinikos, Saltoniškių, Erfurto, Parko ir kitose stotelėse, kuriose sustoja 5, 68 ir 115 maršrutų autobusai, esančiuose tvarkaraščiuose. Ilgainiui šie kodai atsiras ir visų Vilniaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščiuose.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje  www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje  www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Grįžti į naujienų sąrašą »

Naujienos

2016-07-26 Vilniaus geležinkelio stotyje – nauja susisiekimo sostinėje erdvė

Vilniaus geležinkelio stotyje atsivėrė nauja susisiekimo sostinėje erdvė – darbą pradeda naujas SĮ „Susisiekimo paslaugos“ klientų aptarnavimo centras. Jame vilniečiai ir miesto svečiai ne tik galės įsigyti viešojo transporto bilietus ar susiplanuoti savo keliones, bet ir įsigyti lengvatinius gyventojų leidimus automobiliams statyti, sumokėti vietinę rinkliavą. Daugiau...