Naujienos

2016-02-15 Sutriko atsiskaitymas už parkavimą Vilniuje trumposiomis žinutėmis

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad dėl sutrikimų įmonės informacinėse sistemose laikinai negalima atsiskaityti už automobilių stovėjimą SMS žinutėmis. Vairuotojai laikinai negalėjo užsakyti parkavimo per mobiliąją programėlę m.Parking, tačiau atsiskaitymas šiuo būdu jau atstatytas.

„Susisiekimo paslaugų“ specialistai deda visas pastangas, kad sutrikimai būtų pašalinti kuo greičiau. Kol kas už automobilių stovėjimą rekomenduojama atsiskaityti grynaisiais pinigais parkomatuose arba per jau atstatytą mobiliąją programėlę m.Parking.

Taip pat pranešama, kad praėjusio penktadienio sutrikimus m.Parking sistemoje sukėlė ne „Omnitel“ ryšio nesklandumai, o sutrikimai „Susisiekimo paslaugų“ informacinėse sistemose. Įmonės atstovai atsiprašo už klaidingai pateiktą informaciją ir mobiliojo ryšio operatoriui bei jo klientams sukeltus nepatogumus.

Grįžti į naujienų sąrašą »

Naujienos

2016-07-26 Vilniaus geležinkelio stotyje – nauja susisiekimo sostinėje erdvė

Vilniaus geležinkelio stotyje atsivėrė nauja susisiekimo sostinėje erdvė – darbą pradeda naujas SĮ „Susisiekimo paslaugos“ klientų aptarnavimo centras. Jame vilniečiai ir miesto svečiai ne tik galės įsigyti viešojo transporto bilietus ar susiplanuoti savo keliones, bet ir įsigyti lengvatinius gyventojų leidimus automobiliams statyti, sumokėti vietinę rinkliavą. Daugiau...